Crufts 2016, Birmingham (UK)


ZPĚT

CRUFTS

13.3. 2016, Birmingham, UK

třída: Yearling (12-24 měsíců)

rozhodčí: Sharon Rossiter (UK)

výsledek: V. H. C. - Very Highly Commended (velmi vysoce hodnocen) , 5. místo z celkem 16-ti přihlášených

hodnocení: Písemné hodnocení dostávají pouze psi na 1. a 2. místě

Od roku 2000, kdy organizátoři začali zveřejňovat výsledky online, je Assisi Amulet jediný ridgeback narozený v ČR a jedním ze dvou ridgebacků českých majitelů s umístěním do 5. místa.

Stručné informace o Crufts

Největší a nejprestižnější výstava psů na světě Crufts se liší od evropských výstav nejen tradicí, počtem vystavovatelů a návštěvníků, ale i způsobem kvalifikace a organizací soutěží.

Na Crufts se mohou zahraniční vystavovatelé kvalifikovat na kvalifikačních výstavách, které každý rok určuje britský Kennel Club. Kvalifikují se pes a fena s oceněním Vítěz mladých (CAJC) a CACIB. Automaticky se kvalifikují také první 3 psi z předchozího ročníku Crufts a držitelé titulu C.I.B.

Narozdíl od známých tříd FCI, jsou zde psi zařazováni do skupin Gundog Group, Working Group, Pastoral Group, Terrier Group, Toy Group, Utility Group, Hound Group. Ve čtyřech výstavních dnech probíhá posuzování v jednotlivých skupinách včetně Best of Breed a Best In Group, poslední den je také slavnostní finále výstavy s vyhlášením Best In Show.

Dalším rozdílem jsou kategorie – těmi hlavními jsou: Minor Puppy, Puppy, Junior, Yearling, Novice, Undergraduate, Graduate, Post Graduate, Mid Limit, Limit, Open, Veteran.

Kromě těchto odlišností rozhodčí určuje pořadí pouze prvních pěti psů. Těmto psům rozhodčí obvykle sdělí důvod umístění – klasické písemné hodnocení se nevydává. Ostatní zúčastnění odcházejí bez pořadí a bez jakéhokoli hodnocení.

Pořadatelé 125. ročníku Crufts dostali celkem 21 929 přihlášek. Zahraničních přihlášek je 3 396, z toho 102 z ČR (z celkového počtu 48 států celého světa je to 12. nejpočetnější zastoupení). Rhodéských ridgebacků bylo přihlášeno celkem 201 (105 psů a 96 fen).

www.crufts.org.uk

CRUFTS 2016 - RHODESIAN RIDGEBACK - VÝSLEDKY

BEST OF BREED Majitel
CH KINABULA BIN THERE DONE THAT (Bitch) MRS M L FARLEIGH
BEST PUPPY
KIROMOL MIDSUMMER SPIRIT (Bitch) MR P & MRS E & MRS L STOREY & PIEHL
DOG CHALLENGE CERTIFICATE
VILLAGEDOGS O'RED OCTOBER [ATC AS01235BEL] MRS D MCGOLDRICK
BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH KINABULA BIN THERE DONE THAT MRS M L FARLEIGH
RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE
CIB/FI/LC/FI/SE/FI TCH/NO CH/EE CH/SE T CH MURUMBI'S BRIGHT BROLLE FOR YOU SMM-11 BALTJW-0 [ATC AS01706SWE] N LINDQVIST
RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH SHINGWIDSI TSHELETE SILK MISS H & MR J MANSFIELD & KIRBY
Třídy
    Veteran - Dog Přihlášeno: 7 Absence: 0
1.   CIB/FI/LC/FI/SE/FI TCH/NO CH/EE CH/SE T CH MURUMBI'S BRIGHT BROLLE FOR YOU SMM-11 BALTJW-0 [ATC AS01706SWE] N LINDQVIST
2.   CH/CIB/BE/NL/DE CH VILLAGEDOGS HOTTOPIC MRS D MCGOLDRICK
3.   CH MATABELLE MASTERPIECE MR A P & MRS S A GEEVES
Res   MULTI CH FARMERS GUARDIAN AFRICAN AKONO WW11,VWW09 [ATC AM00939DEU] W REITER
VHC   KIROMOL KAYLO PRESENTS DONASIE MRS C R & MR N M HOUGHTON
 
    Minor Puppy - Dog Přihlášeno: 3 Absence: 0
1.   GENS JULIA TORETTO ALWAYS THE FIRST AT CARLINCOX  (IMP RUS) MRS L A COX
2.   KIROMOL KINDRED SPIRIT MR R & MISS L WILDING & DEACON
3.   KIROMOL THAT`S THE SPIRIT MR K C STAIT
 
  Puppy - Dog Přihlášeno: 4 Absence: 0
1.   CHAGALL AKUA MR C & MS E BROWN & MCINTOSH
2.   KITOKO WHEREVER YOU GO EIKO MISS S NIX
3.   LOBENGULA KRUGER MRS K SALMON
Res   MIRENGO'S MAHDI MRS G & MRS L A HANSON & INWOOD
 
  Junior - Dog Přihlášeno: 13 Absence: 2
1.   VILLAGEDOGS O'RED OCTOBER [ATC AS01235BEL] MRS D MCGOLDRICK
2.   ROTTZRIDGE BEEN THERE MR G & MRS J ANTHONY
3.   RIDGEVALLEY JACKSON KIND OF MAGIC JW'15 NJK'15 [ATC AS03101NLD]  F GERRIST
Res   AZALI JAMAA AZIZI TIBERIUS (IMP DEU) MR G & MRS J MCKINLAY
VHC   HAIBA KAISOON EOS [ATC AS02101DEU] MRS FOSCHUM
 
  Yearling - Dog Přihlášeno: 16 Absence: 2
1.   RIDGE'S STAR PERSEUS CH JRUS [ATC AS02004RUS] A S SPESIVYKH
2.   AFRICAN DRAGON OF SANGOMA [ATC AS02365POL] K M K MARTINKOVA
3.   JELANY RED ITONGO [ATC AS02070RUS] MRS E KAMLE
Res   NZAWI KAISER CHIEF JW MISS K PLESTED
VHC   ASSISI AMULET BY REGGYNKA [ATC AS02228CZE] MRS R HAJKOVA
 
  Post Graduate - Dog Přihlášeno: 12 Absence: 4
1.   KANI AKILAH ENCANE HASANI FOR JENGACHENGA  (IMP NED) MRS K LOWSON
2.   JIMMANS TRICKS OF THE TRADE MR G HJIPIERIS
3.   NEELANJALI JACKSON BROWN FOR TSJAKKA JW MRS K BARNARD
Res   MIRENGO'S MUKURU MR V & MRS J LOWER
VHC   AMAHLE JUMA MRS H C WALKER
 
  Mid Limit Přihlášeno: 12 Absence: 1
1.   HESPA HENRY HIGGINS JW MRS G & MR J CRAVEN & MACKFALL
2.   FAAHAC FREE N'EASY JW MR H & MRS C L CATHARELL
3.   MIRENGO'S MANGULA MR & MRS J G WOODROW
Res   LOBENGULA SHINE FOR ME MR M J HOUSE
VHC   OZUBI'S BEST MATE OF VOORTREKKER MR J, MRS K, MRS C M & MISS L HEALEY, STRICKLAND
 
  Limit - Dog Přihlášeno: 14 Absence: 1
1.   ASTON MARTIN CIEPLY DOM JW MS K KAZOJA
2.   SOFALA GRAND MASTER MR W & MRS D LINTON
3.   RINGERIKE MIA MIKENO [ATC AR01453NLD] E W C DUSBABA
Res   FADI NUJUMU AJUMPAA NISHAMBA BENJW [ATC AR02600LVA] MRS S HILVERINK-BRAND
VHC   COLKERIRIN'S SUNLIGHT MRS K HODGE
 
  Open - Dog Přihlášeno: 27 Absence: 3
1.   INT/DT/VDH/DT CH ZURITAMU IZULU [ATC AS02244DEU] DR STUCKHARDT-KLAMETH
2.   CH JOCKULAR LORD LEONTI AT TSJAKKA  (IMP NED) JW MRS K BARNARD
3.   INT/BE/NL CH RIDGEVALLEY FAROUK AFRICAN JEWEL JWW'11 [ATC AM00847NLD] L AARTS
Res   JELANY RED DGASTIN DAIMOND FRANSOIS JENE EW [ATC AR00324RUS] (MR M & MRS E KAMLE & MOSKALIK
VHC   CH ROSERIDGE ROYAL ROMEO  (AI)  (IMP SWE) JW MR A P & MRS S A GEEVES
 
  Good Citizen Dog Scheme - Dog Přihlášeno: 4 Absence: 0
1.   CH KIROMOL KUBWA MNO JW SHCM MRS L PIEHL
2.   MIRENGO'S MOROKO MISS Z E LILLY
3.   JANAK JAGO OF METALROCK AWB MRS K RHODES
Res   KHAMIOKA BORN SWEET CHILD OF METALROCK MRS K RHODES
 
  Veteran - Bitch Přihlášeno: 6 Absence: 1
1.   CH ZOUGANI ZAWADI SHCM MISS G DARLING
2.   CH/AM GRAND CH VELDTKAMMER ASSLE ME LITELY MRS K HODGE
3.   INT CH/DT CH/VDH/DT/LUX/AUST/CH/PL/BELG CH SADIKIFU AMIRA SURAYYA [ATC AT00624DEU] MRS T & MR M MICHELS
Res   CH KIROMOL TALLULAH BELLE JW MR P & MRS E & MRS L STOREY & PIEHL
VHC   MANGWE LUNA OF VANDENGAN MR G A DENVER
 
  Minor Puppy - Bitch Přihlášeno: 3 Absence: 0
1.   KIROMOL MIDSUMMER SPIRIT MR P & MRS E & MRS L STOREY & PIEHL
2.   ZSUSHAUNNA TOP OF THE LINE MRS S PHILLIPS
3.   KIROMOL SWEET SPIRIT FOR AMAHLE MR B & MRS A MAIDMENT
 
  Puppy - Bitch Přihlášeno: 6 Absence: 0
1.   TOKWE TRULY TICKETY BOO MRS E TAYLOR
2.   BLONDE ISIS BY LEBOMBO MS C JONES
3.   KIJIVU'S KABISA MRS K & MISS E GRAY
Res   MIRENGO'S MUSOLA AT KAMILI MRS L S MAYLOR
VHC   ZSUSHAUNNA TOP OF THE LINE MRS S PHILLIPS
 
  Junior - Bitch Přihlášeno: 13 Absence: 1
1.   GABISA WOO WOO AT ZOUGANI  MRS E NELSON
2.   SHINGWIDSI TSHADI ROSE MISS H & MR J MANSFIELD & KIRBY
3.   RIDGEVALLEY KUBRA KIND OF MAGIC JW'15 [ATC AS03097NLD] L AARTS
Res   TARRTOPPIN BRONTE AT RANGINUI MRS A WIGGLESWORTH
VHC   JIMANNS SADLY SOBER AT KONDWANI MRS G & MR J MISS C MULLIGAN
 
  Yearling - Bitch Přihlášeno: 14 Absence: 1
1.   RIDGE'S STAR PALLADA AFINA II [ATC AS03059RUS] MRS E KAZAKOVA
2.   MUTOKO'S LLEDWENAU LOWRI JW MS P NASH
3.   NZAWI JUST FLOW WITH IT MRS D, MR A & MISS K PLESTED
Res   JIMANNS SADLY SOBER AT KONDWANI MRS G & MR J MISS C MULLIGAN
VHC   JELANY RED IFA TIFFANI [ATC AS02071RUS] MRS E KAMLE
 
  Post Graduate - Bitch Přihlášeno: 14 Absence: 5
1.   DIAMONDRIDGE ROYAL DYNASTY MR C & MRS J A BROWNLEE
2.   ABAYOMI THE LIGHT FANTASTIC OF MATIKIRIDGE MRS N & MR M HURN
3.   FIADMA SYLEANE KAJANI MRS F M & MR A C MANNING
Res   CALLMN THE SPECIAL ONE MR A & MRS L CLARK-MACLEAN
VHC   KIJIVU'S KAIRA MRS K & MISS E GRAY
 
  Mid Limit - Bitch Přihlášeno: 9 Absence: 2
1.   KITOKO JUST GO WITH IT AT NZAWI MRS D, MR A & MISS K PLESTED
2.   SHARUFA DREAM MAKER MISS I SCANLON
3.   XALON OF MALABO APD [ATC AS01848BRA] MRS A DINEZ
Res   PETULA MARA OF SAFARI HUNTERS VICE JWW 2015,J LUX CH, [ATC AS01897NLD]  W REITER
VHC   ABAYOMI THE LIGHT FANTASTIC OF MATIKIRIDGE MRS N & MR M HURN
 
  Limit - Bitch Přihlášeno: 13 Absence: 3
1.   KAMILI CLOSER BY THE HOUR MR R N BULL
2.   SOFALA GOODNESS GRACIOUS MRS N D RAYMOND
3.   SHARUFA SIMPLY THE BEST MR W & MRS D LINTON
Res   KAMILI COAT OF MANY COLOURS MISS K L MAYLOR
VHC   KIJIVU'S KHARIS MRS K & MISS E GRAY
 
  Open - Bitch Přihlášeno: 20 Absence: 3
1.   CH KINABULA BIN THERE DONE THAT MRS M L FARLEIGH
2.   CH SHINGWIDSI TSHELETE SILK MISS H & MR J MANSFIELD & KIRBY
3.   NL/DE/LUX/INT CH AMINIAFU'S HISHIMA HENORR NJK'13 [ATC AQ01440NOR] MR H P SALM
Res   SOFALA GOLDEN GLOW MRS K E SAVVA
VHC   CH KAMILI COMES AND GOES JW MRS L S MAYLOR
 
  Good Citizen Dog Scheme - Bitch Přihlášeno: 6 Absence: 0
1.   UMHLANDLA IHOTELA LINKHOSI MRS M A HALE
2.   ABAYOMI THE LIGHT FANTASTIC OF MATIKIRIDGE MRS N & MR M HURN
3.   MUTOKO'S VALEGRO MS P NASH
Res   KAMILI BUSARA MRS L S MAYLOR
VHC   IMBASA KANIPHILE OF MUKUMBURA MRS DEEHAN

 

Crufts 2016 - kompletní výsledky

TOPlist